Czas realizacji zamówienia

Czasy realizacji zamówienia

Poniżej znajdziesz przewidywane czasy realizacji zależnie od wybranej formy dostawy i płatności. 

 

Płatności

1. W przypadku wybrania płatności przy odbiorze zaczynamy realizację zamównienia odrazu po jego złożeniu. Zależnie od wybranego punktu odbioru zamówienie jest gotowe tego samego dnia lub w terminie do 4 dni roboczych od jego złożenia. Wydłużenie czasu realizacji jest spowodowane możliwym brakiem towaru w danym punkcie i koniecznością transportu towaru z magazynu centralnego.

 *Płatności przy odbiorze można dokonać za pomocą gotówki bądź karty.

 *Odbiór zamówienia jest możliwy w terminie do 2 tygodni od nadania mu statusu "gotowe do   odbioru". Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane a towar ponownie trafi do sprzedaży.

 

2. W przypadku wybrania płatności Blikiem zaczynamy realizację zamówienia odrazu po jego złożeniu. Przesyłka jest przekazana kurierowi zazwyczaj w terminie do 2 dni roboczych od jego złożenia. 

 

3.W przypadku wybrania płatności kartą bądź przelewem zaczynamy realizację zamówienia w momencie zaksięgowania płatności za naszym koncie bankowym. Przesyłka jest przekazywana kurierowi zazwyczaj w terminie do 2 dni roboczych od tej daty. 

 

Formy dostawy

1. Dostawa za pomocą kuriera Inpost jest realizowana zazwyczaj w przeciągu 3-4 dni od daty przekazania zamównienia kurierowi.

 

2. Dostawa za pomocą kuriera jest realizowana zazwyczaj w przeciągu 3-4 dni od daty przekazania zamównienia kurierowi.

 

2. Odbiór w sklepie zeuskomputery.pl jest możliwy od razu po skompletowaniu zamówienia. Czas kompletowania jest zależny od wybranej formy płatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl